Przeprowadzki UK-PL

Dostosowane do Twoich potrzeb

Bezpieczne przeprowadzki UK-PL

Potrzebujesz sprawnej i niezawodnej pomocy przy przeprowadzce? Niezależnie od rodzaju i wielkości ładunku mamy dla Ciebie rozwiązanie. Transportujemy przesyłki każdego rodzaju po całej Europie. Problemy związane z przeprowadzkami znamy od podszewki – pomogliśmy już wielu klientom bezpiecznie przewieźć ich rzeczy z Polski za granicę!

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo i kompleksowe wsparcie na każdym etapie transportu pomiędzy Wielką Brytanią, a Polską.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Formalnościami zajmiemy się za Ciebie

Bezproblemowe procedury celne

Wszystkie odprawy celne podczas transportu realizujemy w naszych agencjach celnych – zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i całej Unii Europejskiej. Dzięki temu osiągamy maksymalną płynność obsługi paczek. Jednocześnie możemy dzięki temu zaoferować Ci maksymalne bezpieczeństwo Twoich rzeczy.

Wszystkie procedury celne również wykonamy w Twoim imieniu, dzięki czemu możesz być spokojny, że przesyłka dotrze do miejsca docelowego bez żadnych przeszkód.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Transportujemy również materiały niebezpieczne!

Co można przewieźć?​

Wiemy, że przeprowadzając się do innego kraju, chcesz zabrać ze sobą wszystkie ważne dla Ciebie rzeczy, aby rozpocząć tam nowe życie. Wyciągając rękę do osób takich jak Ty, oferujemy transport wszystkich rodzajów produktów. Dodatkowo istnieje możliwość przewiezienia również materiałów uznanych za niebezpieczne, ponieważ mamy odpowiednie uprawnienia do ich transportu. Dzięki temu możesz przetransportować do Wielkiej Brytanii wszystko, co tylko potrzebujesz! 

Czego nie można przewieźć? Z całą pewnością towarów akcyzowanych – papierosów i alkoholu. 

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Ile wynosi czas realizacji transportu?

Terminowość dostaw to podstawa

Średni czas realizacji transportu rzeczy z przeprowadzki wynosi zaledwie od 24 do 48 godzin. Tak niski wynik osiągamy dzięki wyeliminowaniu przeładowań i punktów magazynowania po drodze. Oznacza to, że Twoja przesyłka dotrze maksymalnie szybko z punktu A do punktu B.

Dodatkowym atutem skracającym czas realizacji jest fakt, że posiadamy własne agencje celne dbające o szybką i bezproblemową odprawę.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Priorytet dla naszej firmy

Bezpieczeństwo Twoich ładunków

W trosce nie tylko o bezpieczeństwo Twoich materiałów, ale również Twoje własne, transport realizujmy maksymalnie szybko, bezpiecznie, legalnie i zgodnie z najlepszymi praktykami. Samą usługę również dopasujemy do Twoich potrzeb – pomożemy Ci z załadunkiem i rozładunkiem, załatwimy wszystkie sprawy prawne oraz – co najważniejsze – bezpiecznie przetransportujemy z punktu A do B przesyłkę.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Zadowolenie klientów potwierdza jakość

Opinie i referencje

Najlepszym wyznacznikiem jakości naszych usług, będą zadowoleni klienci, którym już pomogliśmy przy przeprowadzce. 

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Telefony:
PL: 694-POKAŻ NUMER020-885
UK: 77-POKAŻ NUMER860-874-40

E-mail:
info@dkdriver.com

Przymujemy wiadomości przez WhatsApp:
WhatsApp UK

Telefony:
PL: +48 694 020 885
UK: +44 77 860 874 40

E-mail:
info@dkdriver.com

Przymujemy wiadomości przez WhatsApp:
WhatsApp UK


    Ewentualne zdjęcie towaru (limit 2MB)