Przeprowadzki międzynarodowe

Dostosowane do Twoich potrzeb

Wygodne przeprowadzki międzynarodowe

Planujesz wyprowadzkę za granice i chcesz zabrać ze sobą swoje rzeczy? Wygodne przeprowadzki międzynarodowe są dla nas priorytetem. To właśnie dlatego oferujemy Ci najbardziej optymalne rozwiązania, sprawny załadunek i rozładunek oraz zwiększone bezpieczeństwo. Nie musisz więc martwić się o żaden szczegół – my zajmiemy się wszystkim!

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Szybka dostawa

Czas goni? Szybko realizujemy transport!

Przeprowadzka na już? Takie przypadki się zdarzają. Dla nas to nic strasznego, bo transport realizujemy średnio w 24-48h. Już w dwa dni możesz zacząć meblować nowe mieszkanie w dowolnym kraju w Europie. Wiemy, jak ważny w tej branży jest czas, dlatego zapewniamy Ci najszybszy możliwy czas realizacji zlecenia. Dzięki temu w pełni będziesz mógł poświęcić się na innych aspektach życia lub pracy. Precyzyjnie planujemy trasa przyjazdy, aby byłą maksymalnie efektywna. Niezależnie od miejsca docelowego w Europie jesteśmy w stanie zapewnić Ci terminową dostawę – Twoje rzeczy dotrą do miejsca docelowego w ustalonym terminie, bez żadnych opóźnień. 

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Bezpieczeństwo to podstawa

Bezpieczny transport międzynarodowy

Bezpieczeństwo Twoich przedmiotów jest najważniejsze nie tylko dla Ciebie, ale również dla nas. Z tego powodu posiadamy pełne ubezpieczenie do kwoty aż 100 000 euro. Działamy na jasnych i przejrzystych zasadach, gwarantując przy każdym transporcie 100% bezpieczeństwa realizacji.

Dodatkowo bezpieczeństwo podnosimy korzystając z własnych agencji celnych, co wpływa również na czas realizacji – jest on zdecydowanie krótszy niż w przypadku korzystania z komercyjnych rozwiązań! Nie naraża Cię to również na dodatkowe koszty i inne opłaty.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Priorytet dla naszej firmy

Profesjonalizm to klucz do bezpieczeństwa

Podczas przeprowadzki możesz zabrać ze sobą wszystkie rodzaje produktów wszystkich. Dodatkowo istnieje możliwość przewiezienia również materiałów uznanych za niebezpieczne, ponieważ mamy odpowiednie uprawnienia do ich transportu. Dzięki temu możesz przetransportować do za granicę wszystko, co będziesz potrzebować w nowym miejscu zamieszkania! Czego nie można przewieźć? Z całą pewnością towarów akcyzowanych – papierosów i alkoholu. 

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Transportujemy również materiały niebezpieczne!

Co można przewieźć?

Przeprowadzka to nie lada wyzwanie. Dla Ciebie zmieni się właściwie cały świat, dlatego chcemy pomóc Ci przejść przez ten proces jak najsprawniej. Kompleksowo pomożemy Ci ze wszystkim, od załadunku, poprzez transport i odprawę graniczną, aż po rozładunek. Różnorodna flota samochodów pozwoli przewieźć wszystko, czego będziesz potrzebował w swoim nowym miejscu zamieszkania.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Zadowoleni klienci

Opinie i referencje​

Najlepszym wyznacznikiem jakości naszych usług, będą zadowoleni klienci, dla których zrealizowaliśmy przeprowadzę do innego kraju.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Telefony:
PL: 694-POKAŻ NUMER020-885
UK: 77-POKAŻ NUMER860-874-40

E-mail:
info@dkdriver.com

Przymujemy wiadomości przez WhatsApp:
WhatsApp UK

Telefony:
PL: +48 694 020 885
UK: +44 77 860 874 40

E-mail:
info@dkdriver.com

Przymujemy wiadomości przez WhatsApp:
WhatsApp UK


    Ewentualne zdjęcie towaru (limit 2MB)