Transport rzeczy UK-PL

Dostosowane do Twoich potrzeb

Różnorodne usługi transportowe

Potrzebujesz sprawnej i niezawodnej obsługi transportowej? Niezależnie od rodzaju i wielkości ładunku mamy dla Ciebie rozwiązanie. Transportujemy przesyłki każdego rodzaju po całej Europie. Przeprowadzka do innego kraju? Znamy ten temat od podszewki – pomogliśmy już wielu klientom przewieźć ich rzeczy z Polski za granicę!

Wieloletnie doświadczenie gwarantuje Ci pełne bezpieczeństwo i kompleksowe wsparcie na każdym etapie transportu pomiędzy Wielką Brytanią, a Polską.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Formalnościami zajmiemy się za Ciebie

Bezproblemowe procedury celne

Wszystkie odprawy celne podczas transportu realizujemy w naszych agencjach celnych – zarówno w Wielkiej Brytanii, jak i całej Unii Europejskiej. Dzięki temu osiągamy maksymalną płynność obsługi paczek. Jednocześnie zwiększamy bezpieczeństwo Twojej przesyłki.

Wszystkie procedury celne również wykonamy w Twoim imieniu, dzięki czemu możesz być spokojny, że przesyłka dotrze do miejsca docelowego bez żadnych przeszkód.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Transportujemy również materiały niebezpieczne!

Co można przewieźć?​

Wyciągając rękę do naszych klientów oferujemy transport wszystkich rodzajów produktów. Dodatkowo istnieje możliwość przewiezienia również materiałów uznanych za niebezpieczne, ponieważ mamy odpowiednie uprawnienia do ich transportu. Dzięki temu możesz przetransportować do Wielkiej Brytanii wszystko, co tylko potrzebujesz! 

Czego nie można przewieźć? Z całą pewnością towarów akcyzowanych – papierosów i alkoholu. 

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Ile wynosi czas realizacji transportu?

Terminowość dostaw to podstawa

Średni czas transportu, który realizujemy wynosi od 24 do 48 godzin. Tak niski wynik osiągamy dzięki wyeliminowaniu przeładowań i punktów magazynowania po drodze. Oznacza to, że Twoja przesyłka dotrze maksymalnie szybko z punktu A do
punktu B.

Dodatkowym atutem skracającym czas realizacji jest fakt, że posiadamy własne agencje celne dbające o szybką i bezproblemową odprawę.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Priorytet dla naszej firmy

Bezpieczeństwo Twoich ładunków

W trosce nie tylko o bezpieczeństwo Twoich materiałów, ale również Twoje własne, transport realizujmy maksymalnie szybko, bezpiecznie, legalnie i zgodnie z najlepszymi praktykami. Samą usługę również dopasujemy do Twoich potrzeb – pomożemy Ci z załadunkiem i rozładunkiem, załatwimy wszystkie sprawy prawne oraz – co najważniejsze – bezpiecznie przetransportujemy z punktu A do B przesyłkę.

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Zadowolenie klientów potwierdza jakość

Opinie i referencje

Najlepszym wyznacznikiem jakości naszych usług, będą zadowoleni klienci, dla których zrealizowaliśmy transport. 

Tel: 694-POKAŻ NUMER020-885
Telefony:
PL: 694-POKAŻ NUMER020-885
UK: 77-POKAŻ NUMER860-874-40

E-mail:
info@dkdriver.com

Przymujemy wiadomości przez WhatsApp:
WhatsApp UK

Telefony:
PL: +48 694 020 885
UK: +44 77 860 874 40

E-mail:
info@dkdriver.com

Przymujemy wiadomości przez WhatsApp:
WhatsApp UK


    Ewentualne zdjęcie towaru (limit 2MB)